Artykuł sponsorowany

Gdzie zorganizować szkolenie lub konferencję w Gdańsku?

Gdzie zorganizować szkolenie lub konferencję w Gdańsku?

Planujesz wydarzenie biznesowe w Gdańsku i zastanawiasz się, gdzie znaleźć idealną lokalizację? Gdańsk oferuje wiele atrakcyjnych miejsc, które doskonale sprawdzą się jako sale szkoleniowe czy konferencyjne. W tym artykule przedstawiamy trzy propozycje, które warto rozważyć podczas organizacji spotkania – Hotel Amber, Oliwski Park Naukowo Technologiczny oraz Centrum Konferencyjne Olivia.

Hotel Amber – komfort i profesjonalizm

Hotel Amber to czterogwiazdkowy obiekt położony w spokojnej okolicy Gdańska, który oferuje wysokiej jakości usługi konferencyjne. Dysponuje on pięcioma nowoczesnymi salami szkoleniowymi o różnych metrażach, które mogą pomieścić od 10 do 100 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt multimedialny i dostęp do szybkiego internetu. Hotel oferuje także możliwość wynajęcia dodatkowego sprzętu oraz usługi cateringowe na miejscu. Ponadto, uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z komfortowych pokoi hotelowych oraz relaksującego spa. Jeśli więc szukasz odpowiedniej sali szkoleniowej w Gdańsku, Hotel Amber będzie trafionym wyborem.

Oliwski Park Naukowo Technologiczny – innowacyjna przestrzeń

Oliwski Park Naukowo Technologiczny to miejsce, które łączy naukę, biznes i technologię. W ramach parku znajduje się Centrum Konferencyjne, które oferuje aż 15 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, a także dostęp do szybkiego internetu. Przestrzeń konferencyjna może pomieścić nawet do 500 osób, co sprawia, że jest idealna dla dużych wydarzeń biznesowych. Oliwski Park Naukowo Technologiczny oferuje również usługi cateringowe oraz możliwość wynajęcia dodatkowego sprzętu.

Centrum Konferencyjne Olivia – elegancja i funkcjonalność

Centrum Konferencyjne Olivia to doskonałe miejsce na organizację szkoleń i konferencji w Gdańsku. Obiekt ten dysponuje aż 12 salami konferencyjnymi o różnej wielkości, które mogą pomieścić od 10 do 250 osób. Sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do szybkiego internetu. Centrum oferuje także możliwość wynajęcia dodatkowego sprzętu oraz usługi cateringowe na miejscu. Ponadto, uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z komfortowych pokoi hotelowych oraz relaksującego spa.