Artykuł sponsorowany

Jakie trendy panują obecnie, jeżeli chodzi o styl wesela?

Jakie trendy panują obecnie, jeżeli chodzi o styl wesela?

Wraz z nadejściem nowego roku, wiele par decyduje się na zorganizowanie swojego ślubu i wesela. Jakie trendy będą dominować w 2024 roku? Przedstawiamy najważniejsze z nich, które z pewnością zaciekawią przyszłe pary młode.

Jakie kolory będą królować na weselach w 2024 roku?

W 2024 roku dominować będą stonowane, pastelowe kolory, takie jak różowy kwarc, miętowy czy lawendowy. Te odcienie wprowadzą do dekoracji romantyczny i delikatny klimat. Ponadto, coraz częściej spotykane są również wesela inspirowane naturą, gdzie na pierwszym planie znajdują się zielenie i brązy. Warto również wspomnieć o trendzie "color blocking", który polega na zestawieniu ze sobą mocnych, kontrastujących barw, takich jak granat i żółty czy czerwień i fiolet.

Zaproszenia ślubne to ważny element każdego wesela, który wprowadza gości w odpowiedni nastrój już na samym początku. W 2024 roku możemy spodziewać się bardziej minimalistycznych projektów, często opartych na geometrycznych kształtach. Ponadto, coraz większą popularność zdobywają zaproszenia z motywami roślinnymi, zwłaszcza tych, które są związane z dekoracjami ślubnymi. Warto również zwrócić uwagę na zaproszenia w formie wideo czy animacji, które są nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem.

Jakie motywy będą popularne w dekoracjach ślubnych?

W dekoracjach ślubnych w 2024 roku na pewno nie zabraknie kwiatów, zwłaszcza tych sezonowych i lokalnych. Rośliny te będą stanowić główny element przestrzeni weselnej, zarówno w postaci bukietów, jak i girland czy kompozycji na stołach. Ponadto, coraz częściej spotykane są motywy inspirowane naturą, takie jak gałązki, liście czy szyszki. Warto również wspomnieć o trendzie "boho", który polega na łączeniu różnych stylów i materiałów, takich jak koronki, bawełna czy makrama.

W 2024 roku pary młode coraz częściej decydują się na organizację wesel tematycznych lub z nietypowymi atrakcjami dla swoich gości. Przykładem mogą być pokazy fajerwerków, występy artystyczne czy stacje gastronomiczne z różnymi rodzajami potraw. Ponadto, coraz większą popularność zdobywają fotobudki, które pozwalają uwiecznić wspomnienia z wesela w zabawny sposób. Warto również pomyśleć o organizacji warsztatów czy animacji dla dzieci, co z pewnością przyciągnie uwagę najmłodszych uczestników imprezy.